"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pokazy przedpremierowe Star Treka 0

Studio Paramount Pictures w dniu dzisiejszym poinformowało o tym, iż pokazy przedpremierowe filmu Star Trek odbędą się 7 maja 2009 roku o godzinie 19:00. Inaczej niż w tradycyjnych pokazach o północy. Ma to być ukłon w stronę fanów, którzy często chodząc na pokazy przedpremierowe nie wysypiają się potem.
Niestety póki, co ta informacja dotyczy jedynie kin w Stanach Zjednoczonych. Na chwilę obecną nie wiemy czy również w Polsce odbędą się takie pokazy.

Kadr z filmu Star Trek (2009)

Co ciekawe ta informacja stała się obiektem wielu kłótni. Otóż dotychczas pokazy przedpremierowe były miejscem gdzie spotykali się fani filmów, często przebranych w stroje bohaterów z filmu. Gdy pokazy odbędą się o godzinie 19tej to wtedy będą oni mniej widoczni. Dodatkowo mówi się, że pokazy przedpremierowe to był najlepszy sposób na sprawdzenie jak naprawdę film jest popularny. Im większa liczba widzów tym oznaczało, że produkcja była bardzo wyczekiwana.

Część, co bardziej konserwatywnych fanów Star Treka już zapowiedziało, iż w pokazach o godzinie 19tej udziału nie wezmą. Przede wszystkim, dlatego, iż seans nie będzie się niczym różnił od wszystkich innych a na specyficznym klimacie każdego pokazu o północy im najbardziej zależało. Zarzucają przy tym twórcą filmu, iż zależy im na pobiciu rekordu Mrocznego Rycerza, który zebrał rekordową ilość pieniędzy z pokazów przedpremierowych.

Premiera filmu Star Trek w Stanach odbędzie się już 8 maja tego roku. W rankingu portalu imdb.com ten film jest najbardziej oczekiwaną produkcją roku 2009.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…