"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

New Regency i 20th Century Fox wracają do korzeni 0

Studia New Regency i 20th Century Fox poinformowały w dniu dzisiejszym, iż podjęły decyzję o wspólnym przeniesieniu na duży ekran słynnego sitcomu z przełomu lat 50tych i 60tych pt. Father Knows Best. Jest to kolejna próba nakręcenia filmu pełnometrażowego bazującego na jednym z najciekawszych serialu telewizyjnych.

Studio 20th Century Fox

Tym razem za scenariusz odpowiadać będzie Chad i Dara Creaseyowie (napisali wspólnie trzecią część Legalnej Blondynki pt. Legally Blondes). Za produkcję odpowiadać będzie Gary Foster.

Jest to trzecia poważna próba nakręcenia filmu pełnometrażowego na podstawie serialu. W latach 90tych próbował go nakręcić Universal a w 2000 roku pojawiały się głosy o tym, iż Paramount przygotowuje się do jego realizacji. Nigdy jednak poza fazami planowania do niczego nie doszło.

Szefowie obu studiów zapowiadają, że tym razem będzie inaczej. Tym bardziej, iż 20th Century Fox mocno walczyło o prawa do serialu.

Fabuła Father Knows Best to opowieść o konserwatywnym ojcu, który musi się zmierzyć z nowoczesnymi poglądami jego rodziny. Wywołuje to szereg śmiesznych sytuacji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…