"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcia do Transformers 2 0

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli jakiejkolwiek zapowiedzi filmu Transformers: Zemsta upadłych mamy 5 nowych zdjęć, które przybliżą nieco lepiej kilka ciekawych postaci z tego filmu. Stacja MTV właśnie opublikowała na swoich stronach fotografie, które pochodzą z filmowych trailerów.

Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Zapraszamy do obejrzenia.

Pierwsza fotografia przedstawia jedną z wersji plakatów, które mogą promować film. Nadal, bowiem studio nie zdecydowało się wybrać ostatecznej wersji, która pojawi się na billboardach, w kinach i innych miejscach. Dlatego też mamy szansę obserwować jak kształtują się wybory producentów filmu.

W Transformers: Zemsta upadłych bitwa o Ziemię zakończyła się. Problem w tym, że właśnie rozpoczyna się bitwa o wszechświat. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.
Za reżyserię odpowiada Michael Bay a w rolach głównych występują: Shia LaBeouf, Megan Fox, Rainn Wilson, Josh Duhamel i Tyrese Gibson.

Polska premiera już 25 czerwca.

Plakat z filmu Transformers: Zemsta upadłychPlakat z filmu Transformers: Zemsta upadłych

The Doctor - Transformers: Zemsta upadłychThe Doctor - Transformers: Zemsta upadłych Ravage - Transformers: Zemsta upadłychRavage - Transformers: Zemsta upadłych
Ravage - Transformers: Zemsta upadłychRavage - Transformers: Zemsta upadłych Starscream - Transformers: Zemsta upadłychStarscream - Transformers: Zemsta upadłych

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…