Say hello to my little friend ;>

Ciekawy projekt twórcy Nieodwracalne 0

Gaspar Noé pochodzi z Argentyny, tam się urodził i wychował. Jest wciąż zdobywającym doświadczenie reżyserem, który na swoim koncie ma już dwa filmy: Sam przeciw wszystkim (1998) oraz Nieodwracalne (2002), których premiery odbyły się w Cannes. Po kilku latach przerwy widzowie tegorocznego Festiwalu w Cannes obejrzą jego anglojęzyczny debiut – Enter the Void (wolne tłumaczenie: w próżni, otoczony pustką).

Enter the Void

Enter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the VoidEnter the Void

Oscar i Linda żyją w Tokio. On sprzedaje narkotyki, ona pracuje jako striptizerka. Pewnego dnia chłopak zostaje zdradzony przez swojego przyjaciela i ginie podczas policyjnego pościgu. Jego duch, wierny obietnicy złożone Lindzie, że zapewni jej bezpieczeństwo, nie może opuścić tego świata. Podczas ostatnich momentów jego życia, widzimy jak dusza Oscara opuszcza jego ciało i pozostaje na Ziemi , by pilnować losów swojej siostry i przyjaciół. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość mieszają się tworząc przerażającą i chaotyczną halucynację.

Premiera odbędzie się w maju na MFF w Cannes.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…