Say hello to my little friend ;>

Zwiastunowy weekend: 25/04/09 0

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do najnowszego przeglądu zwiastunów, które ukazały się w ciągu ostatnich kilku dni. Jak wiadomo nie można pisać osobnych wiadomości o każdym, mniej znanym i mniej popularnym filmie. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w ciągu przeciętnego tygodnia wychodzi około 5-10 takich zwiastunów. Warto śledzić takie zapowiedzi, ponieważ często można wyłapać w nich filmy, które chcielibyśmy zobaczyć, a niekoniecznie o nich później usłyszymy. Dlatego powstał nasz przegląd “Zwiastunowy weekend”.

Paper Heart

Paper Heart

Charlyne Yi nie wierzy w miłość, przynajmniej tak mówi. Na pewno nie wierzy w cukierkową wersją najgłębszego uczucia serwowaną przez Hollywood. Dodatkowo jej własne doświadczenia zrobiły z niej sceptyczkę w tej kwestii. Jednak wspólne poszukiwania podjęte z przyjacielem (Nicholas Jasenovec) udowadniają, że jest w niej, a może i w całym nowym pokoleniu sceptyków miłości, nadzieja…

Zobacz w HD

Tell-Tale

Mężczyzna z nowo przeszczepionym sercem wybiera się w pełną niebezpieczeństw wyprawę, aby dowiedzieć się kto zamordował jego dawcę.

Mój nauczyciel

Mój nauczyciel Bohdana Slámy (Dzikie pszczoły, Szczęście) to wzruszająca opowieść o ludziach, którzy pragną miłości, ale są zbyt wystraszeni lub niepewni, by ją dostrzec, gdy pojawia się w ich życiu.

Petr jest nauczycielem biologii. Zachęca swoich młodych podopiecznych, aby poznawali bogactwo natury, a przez to i samych siebie. Jednak nie zdaje sobie sprawy, jak wiele musi jeszcze dowiedzieć się o sobie i swoich pragnieniach, przed którymi ucieka.

Zostawiając rodziców i wszystkie niespełnione miłości w Pradze, jedzie do wiejskiej szkoły. Tam zaprzyjaźnia się z Marie i jej nastoletnim synem, Ladą. Wkrótce między tą trójką rodzą się silne emocje – Marie pragnie Petra, on pragnie Lady, a Lado… Te uczucia zaważą na całym ich życiu.

Spotkanie w Palermo

Palermo Shooting to łamiący stereotypy "romantyczny thriller". Kolejny film o mieście; opowieść o Palermo, ale również o miłości, życiu, śmierci, uzupełniona jak zwykle u tego reżysera doskonałą muzyką. Nieoczekiwany wizerunek najbardziej mafijnego miasta na świecie, opowiadającego swoją historię własnym językiem i rytmem.

Ricky

Zwyczajne spotkanie dwojga ludzi staje się początkiem niezwykłej historii. Katie, jest samotną matką, na co dzień pracującą w fabryce. Pewnego dnia na jej drodze staje Paco i zakochują się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Owocem tej miłości będzie Ricky, dziecko o niezwykłych zdolnościach, które wystawi uczucia Katie i Paco na próbę…

Rudi i Cursi

Tato (Garcia Bernal) i Beto (Luna), dwaj bracia wiodący ciężkie życie na meksykańskiej prowincji, mają tylko jedno marzenie: zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby wybudować matce jej wymarzony dom. Jednak los zaplanował dla nich coś zupełnie innego. Podczas przyjacielskiego meczu piłki nożnej, najpierw jeden, a następnie drugi zostają zauważeni przez uznanego poszukiwacza talentów – Batutę, co rodzi rywalizację między braćmi. Nagle, rozpoczynają życie gwiazd sportu – sława, bogactwo, szybkie samochody i piękne kobiety…

Zobacz w HD

The House of the Devil

Historia toczy się w latach 80. Studentka Samantha Hughes, przyjmuje dziwną pracę opiekunki do dziecka na jedną noc. Wkrótce okazuje się, że jest pełne zaćmienie Księżyca, w domu nie ma dziecka, a małżeństwo które spotkała potrzebuje jej do satanistycznego rytuału.

How To Be

Art (Robert Pattinson) właśnie zdał sobie sprawę, że musi się wyrwać ze swojego ciężkiego i bolesnego życia. Chce być lepszym sobą, tyle że nie za bardzo wie jak. Przypadkiem wpada mu w ręce książka pt. „To nie twoja wina”. Chłopak postanawia wydać wszystkie oszczędności i zatrudnić autora tej książki, a później ponownie zamieszkać z rodzicami.

April Showers

Jest to historia nauczycieli i uczniów, którzy na własnych oczach widzieli tragedię, do której doszło w liceum im. Jeffersona. Życia ich wszystkich zostały wywrócone do góry nogami, a powrót do normalności okazuje się drogą przez mękę. Film koncentruje się na losach jednego z uczniów, chłopaka, który opłakuje śmierć swojej przyjaciółki, April. Całość oparto na prawdziwych wydarzeniach i relacjach świadków.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…