"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gyllenhaal w filmie Dead Spy Running? 0

Paparazzi czasem się jednak przydają. Otóż w dniu wczorajszym został sfotografowany aktor Jake Gyllenhaal (Zodiak) podczas prywatnego spotkania z reżyserem i scenarzystą Stephenem Gaghanem (Syriana). To zaś spowodowało, iż obaj panowie rozmawiali o jakiś wspólnym projekcie filmowym. A jak na razie jedynym projektem, w którym zaangażowany jest Gaghan to film Dead Spy Running, do którego piszę on scenariusz. Czy więc Gyllenhaal wystąpi w tym filmie?

Jake Gyllenhaal w filmie Zodiak (2007)

Ciężko powiedzieć czy jest uzyskamy na to potwierdzenie czy nie. Obaj panowie mogli przecież spotkać się zupełnie prywatnie. Media jednak informują, że prowadzili ożywioną dyskusję przez prawie 2 godziny a po spotkaniu Jake Gyllenhaal wydawał się być zadowolony.

Film Dead Spy Running to ekranizacja filmowa nieistniejącej jeszcze serii książek autorstwa Jona Stocka. Pierwsza z nich pod tym właśnie tytułem trafi do księgarń już w czerwcu. Autor zapowiada, iż jest to połączenie, Bourne’a z powieściami Johna Le Carre’a. Za reżyserię odpowiadać będzie McG (Terminator: Ocalenie).

Jake Gyllenhaal i Stephen Gaghan. Zdjęcie zrobione w Santa MonicaJake Gyllenhaal i Stephen Gaghan. Zdjęcie zrobione w Santa Monica

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…