"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Czwarta część cyklu Zmierzch w toku? 0

Studio Summit Entertainment podobno już przygotowuje się do ekranizacji czwartej części wampirzej sagi, która w Polsce nosi tytuł: Przed Świtem (org. Breaking Dawn). Taka plotka krąży po Hollywood. Według tych informacji Summit zakupił już prawa do ekranizacji a zdjęcia ruszą późną wiosną 2010 roku.

Bohaterowie filmu Zmierzch (2008)

Rzecznik prasowy Summit Entertainment Paul Pflug nie chciał skomentować tej informacji. Dyplomatycznie powiedział, iż studio na razie nie zamierza wypowiadać się w tym temacie.

Przypominamy, iż drugą część wampirzej sagi, która bazuje na świetnie sprzedających się książkach Stephanie Meyer's właśnie jest kręcona w okolicach Vancouver (Kanada). Księżyc w nowiu ma trafić do kin 20 listopada 2009 roku.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…