Zwiastun G.I. Joe: Czas Kobry! 0

Pojawił się w końcu pierwszy pełny zwiastun filmu G.I. Joe: Czas Kobry. Zwiastun z francuskimi napisami pokazuje nam widowisko, które obejrzymy w wakacje.

Storm Shadow

Przypomnijmy, że film w reżyserii Stephena Sommersa jest na podstawie serii zabawek Hasbro, które były niezwykle popularne na całym świecie, łącznie z Polską.

W filmie mają wystąpić Channing Tatum jako Duke, Sienna Miller jako The Baroness, Joseph Gordon-Levitt jako Cobra Commander, Dennis Quaid jako Generał Hawk, Rachel Nichols jako Shana 'Scarlett' O’Hara, Christopher Eccleston jako Destro, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Heavy Duty, Ray Park jako Snake Eyes, Marlon Wayansjako Ripcord, Arnold Vosloo jako Zartan, Jonathan Pryce jako prezydent USA, Sa?d Taghmaoui jako Breaker, Byung-hun Lee jako Storm Shadow i Karolina Korkova jako Cover Girl.


h4=. Zobacz w HD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
regoat 2009-05-05

dopieto 07 w kinach? w sumie dobrze bedzie co ogladac pozniej. teraz star trek

HeRr 2009-05-02

Jak dla mnie to ten film już zarządził, trzeba tylko poczekać na całość

Adrian 2009-05-01

Czy aby nie o to chodzi w filmach akcji? ;) Mnie tam sama już fabuła i obsada zachęca do obejrzenia filmu. Co będzie z efektami? Pożyjemy, zobaczymy.. Liczę na świetną rozrywkę, nic ambitnego się nie spodziewam.

piwo_war 2009-05-01

Jakoś Super Bowl spot był dla mnie bardziej zachęcający :)

Ronaldinho 2009-05-01

Jakieś takie wyjątkowe słabe efekty specjalne w tym filmie, zwłaszcza sceną z Wieżą Eiffla. Będzie średni film z kilkoma fajnymi akcjami do jednorazowego obejrzenia.

Proszę czekać…