http://vimeo.com/mironkundzicz

Horror Kevina Smitha 0

Znany reżyser Kevin Smith, który do tej pory był kojarzony z kręcenia komedii, zapowiedział, że jego następny projekt będzie horrorem.

Czuję, że po siedmiu komediach nastał czas, aby zrobić zwrot i zrobić kompletnie inny film. W tym wypadku, będzie to horror – powiedział Smith

Kevin Smith / msnbcmedia.msn.comKevin Smith / msnbcmedia.msn.com

Będzie w nim to wszystko, czego oczekujecie od horrorów. Krew, wnętrzności i…piersi. Nie, nie, nie, nie takie. Mówię o męskich piersiach. Co? Co jest takiego złego w męskich piersiach? Ja mam piersi i są bardzo sexy! No i bardzo owłosione.

Ale, tak, zrobię horror. Nię będzie jednak nakręcony w najbliższym czasie. Przed chwilą skończyłem pracę nad jednym projektem, nie spieszę się do następnego. Nowy film zacznę pewnie za 2 lata.

Kevin Smith jest w USA reżyserem kultowym. Jego debiut Clerks – Sprzedawcy, został nakręcony za 27 tysięcy dolarów, a zarobił ponad 3 miliony. Jest to również najczęściej kradziona pozycja z wypożyczalni w USA. Ma na swoim koncie tak znane filmy jak: Szczury z supermarketu, W pogoni za Amy, Dogma, Jay i Cichy Bob kontratakują, Dziewczyna z Jersey i jego ostatnie dzieło, Clerks II, które przez dłuższy czas utrzymywało się w pierwszej dziesiątce box office'u. Jego ulubionym aktorem jest Ben Affleck i przewija się on przez większość jego obrazów. Kevin Smith był nominowany do wielu nagród, ale ostatecznie zdobył Nagrodę Młodych i Mercedes-Benz Award w Cannes, Nagrodę Publiczności na Deauville Film Festival i Filmmakers Trophy na Festiwalu Filmowym w Sundance za Clerks – Sprzedawców, oraz Independent Spirit Award za scenariusz do W pogoni za Amy. We wszystkich jego filmach pojawia się duet Jay i Cichy Bob. Smith sam gra Cichego Boba, a w Jaya wciela się jego przyjaciel Jason Mewes.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

majron, rozczaruję Cię (bo chyba Ty pisałeś tego niusa). Jay i Cichy Bob nie pojawili się we wszystkich filmach Smitha. Nie było ich w Jersey Girl. Możesz to poprawić.

Proszę czekać…