Nominacje do MTV Movie Awards

Nagrody MTV Movie Awards

W dniu dzisiejszym ogłoszone zostały nominacje do tegorocznych nagród filmowych przyznawanych przez stację MTV. Wśród filmów mających największe szanse na MTV Movie Awards jest produkcja Zmierzch z 7 nominacjami oraz Slumdog. Milioner z ulicy posiadający 6 nominacje.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi nominowanymi.

Kadr z filmu ZmierzchKadr z filmu Zmierzch

W kategorii najlepszy film wg. stacji MTV walczyć będzie jeszcze Mroczny Rycerz, High School Musical 3: Ostatnia klasa oraz Iron Man.

Ciekawie za to przedstawia się za to walka o tytuł najlepszej roli męskiej i żeńskiej. W kobiecej części nagrody wśród nominowanych jest między innymi Angelina Jolie, Anne Hathaway i Kate Winslet. Z kolei mężczyźni mający największe szansę to Christian Bale, Shia LaBeouf oraz Robert Downey Jr..

Dosyć kontrowersyjna jest nominacja dla Vanessy Hudgens w kategorii najlepszego debiutu kobiecego. Najwyraźniej przyjęto, że jej udział w telewizyjnej produkcji się nie liczy.

Kolejną pośmiertną nagrodę może również zgarnąć Heath Ledger. Aktor jest nominowany w kategorii czarnego charakteru i wydaje się, że ma zwycięzco w kieszeni.

Kadr z filmu Slumdog. Milioner z ulicyKadr z filmu Slumdog. Milioner z ulicy

Zapraszamy poniżej do zapoznania się z wszystkimi nominacjami:

NAJLEPSZY FILM

NAJLEPSZA ROLA KOBIECA

NAJLEPSZA ROLA MĘSKA

NAJLEPSZY DEBIUT KOBIECY

NAJLEPSZY DEBIUT MĘSKI

NAJLEPSZA ROLA KOMEDIOWA

CZARNY CHARAKTER

NAJLEPSZA SCENA WALKI

NAJLEPSZY POCAŁUNEK

NAJBARDZIEJ NIEWIARYGODNE MOMENTY

NAJLEPSZA PIOSENKA FILMOWA

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux