http://vimeo.com/mironkundzicz

Koniec zdjęć do Watching The Detectives 0

Peace Arch Entertainment Group Inc. podała, że właśnie zakończyły się zdjęcia do debiutu reżyserskiego Paula Sotera, romantycznej komedii Watching The Detectives. Główne role zagrają w niej Cillian Murphy i Lucy Liu.

Zdjęcia w Nowym Jorku były dofinansowywane przez Plum Pictures, która ma swoją siedzibę w tym mieście i

Cillian Murphy w filmie Red EyeCillian Murphy w filmie Red Eye

będzie współproducentem, oraz światowym dystrybutorem filmu.

Paul Soter znalazł się na liście 25. nowych, obiecujących reżyserów, których filmy warto zobaczyć. Ranking został ogłoszony przez fachowe czasopismo Filmmaker.

Prezes Peace Arch, John Flock powiedzał: Przez swoje doświadczenie po obu stronach kamery, jako aktor, scenarzysta, czy reżyser, Soter przyciąga do siebie, niebywałe talenty jak Murphy i Liu, dzięki czemu jego filmy są inspirujące i tak będzie z Watching The Detectives..

Watching The Detectives, jest romantyczną komedią opowiadającą historię znawcy filmów noir, którego świat wywraca się do góry nogami, kiedy spotyka piękną i nieprzewidywalną femme fatale, która sprowadzi na niego o wiele więcej przygód i kłopotów niż przypuszczał.

Od czasów kinowej wersji Aniołków Charliego, Lucy Liu stała się gwiazdą w Hollywood. Wystąpiła w tak znanych filmach jak: Kill Bill i Kill Bill 2, Quentina Tarantino, Domino, Tonyego Scotta, czy ostatnio w Zabójczym numerze, Paula McGuigana. W telewizji znana jest z serialu Ally McBeal, w którym wcieliła się w rolę Ling Woo. Za tą rolę była nominowana do nagrody Emmy i Screen Actors Guild Award. Niedługo zobaczymy ją w The Cleaner i Rise.

Lucy Liu w filmie Aniołki Charliego 2Lucy Liu w filmie Aniołki Charliego 2

Cillian Murphy był nominowany do Złotego Globu, za swoją rolę Patricka Bradena w filmie Neila Jordana, Breakfast on Pluto. Wystąpił również u Kena Loacha w, nagrodzonym Złotą Palmą w Cannes, Wietrze buszującym w jęczmieniu, u Dannyego Boylea, w 28 dni później, czy Batmanie – Początek, Christophera Nolana.

Reżyser i zarazem scenarzysta filmu, Paul Soter, jest członkiem grupy komików, która zwie się Broken Lizard. Ma ona na koncie filmy Puddle Cruiser i Straż wiejska. W tym miesiącu ma mieć premierę jego ostatni projekt, Beerfest. Film jest produkowany przez Warner Bros., a Soter zagrał w nim jedną z ról, napisał do niego scenariusz i jest jednym z producentów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…