"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ogłoszono plany Marvela 0

Studio Marvel Entertainment ogłosiło kilka ciekawych informacji dotyczących produkcji, które uważają za najważniejsze. I tak wiemy nieco więcej na temat takich filmów jak: Iron Man 2, Thor, oraz projektu The Avengers. To właśnie te obrazy są dla firmy najważniejsze i to na nich skupiać się będzie całe ich zaangażowanie.

Logo studia Marvel Entertainment

Na początek potwierdzono premierę filmu Iron Man 2. Praca na planie właśnie trwa a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami produkcja trafi do kin 7 maja 2010 roku. Tak, więc czeka nas jeszcze sporo czasu zanim ponownie zobaczymy Tony’ego Starka walczącego ze złoczyńcami.

Wczoraj ogłoszono również, iż Kenneth Branagh (Pojedynek) został reżyserem filmu Thor. Zdjęcia do tego obrazu ruszą dopiero w pierwszym kwartale 2010 roku i nie wiadomo, kto jeszcze zaangażowany będzie projekt. Trwają dopiero pracę nad castingiem i wyborem odtwórców głównych ról. Thor trafi do kin 20 maja 2011 roku.

W podobnym okresie będzie realizowany obraz pt. The First Avenger: Captain America reżyserowany przez Joe'a Johnstona (Jumanji). Praca na planie ruszy latem 2010 roku a premiera jest zaplanowana na 22 lipca 2011 roku.

Z kolei szef produkcji w Marvel, Kevin Feige powiedział nieco więcej na temat projektu The Avengers:

Zak Penn jest już na pokładzie Avangers [jako pisarz] i spędza wiele czasu na obserwowaniu naszych projektów takich jak Iron Man, Thor czy Kapitanie Ameryka. Widzi jak wszystko łączymy w jedną całość. Ma już wstępny zarys scenariusza, ale pierwszą wersję napisze dopiero w lato.

Czyżby oznaczało to coraz większa rolę w przemyśle filmowym studia Marvel?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…