"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Robert Rodriguez nie chce 70 mln $ 0

Robert Rodriguez (Sin City: Miasto grzechu) zdecydował się chwilowo zawiesić pracę nad projektem pt. Barbarella. Jak dowiedziała się stacja MTV głównym powodem jest fakt, iż inwestor zainteresowany sfinansowaniem tej produkcji w umowie chciał zawrzeć aby zdjęcia odbywały się na terenie Niemiec a na to właśnie nie chciał się zgodzić reżyser.

Reżyser Robert Rodriguez

Rodriguez powiedział:

Nie mam nic przeciwko Niemcom, ale mam piątkę dzieciaków i bardzo je kocham. Nie mógłbym je opuścić na tyle czasu. Pomyślałem sobie: Boże jak ja wytrzymam, nie wiem czy przetrwam taki okres.

Dla części osób ta wiadomość na pewno będzie dobra inni z kolei poczują się zawiedzeni. Wiadomo było, że w filmie miała wystąpić Rose McGowan. Teraz zaś przyjdzie poczekać artyście aż uda mu się znaleźć jakiegoś inwestora, który pozwoli mu kręcić blisko Los Angeles.

Barbarella miała być nową wersją kultowej produkcji z 1968 roku. Reżyserem pierwowzoru był Roger Vadim a cały obraz stał się przepustką do sławy dla Jane Fondy uznanej po nim za symbol seksu. Fabuła filmu opowiadała historię pięknej i pokojowo nastawionej kobiety imieniem Barbarella, która podczas swojej misji w kosmosie otrzymuje wiadomość od Prezydenta Ziemi o tym, iż pewien naukowiec chce zakłócić kosmiczny pokój a ona została wybrana jako osoba mogąca ocalić cały wszechświat.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…