"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Khan powróci w sequelu Star Treka? 0

Mimo, iż do premiery filmu Star Trek pozostały ledwie dwa dni już pojawiają się pierwsze głosy o ewentualnym sequelu. W Stanach obecnie najważniejszą z nich jest ewentualne pojawienie się postaci Khana Nooniena Singha w kontynuacji dalszych losów członków załogi U.S.S. Enterprise. Niestety nie wiemy na ile jest to prawdziwa informacja a na ile jedynie pogłoski.

Postać Khana Nooniena Singha odgrywana przez Ricardo Montalbana w 1982 roku

Jeden z serwisów filmowych zapytał się na ten temat scenarzystów filmu Alexa Kurtzmana i Roberto Orci. Obaj nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli, co w filmowych kuluarach oznacza, że są takie plany. Obaj powiedzieli, że są fanami całej serii Star Trek i cieszy ich, że mogą się przyczynić do przedłużenia całej historii. Przyznali przy tym, że nie mają pojęcia jak ewentualnie mogłaby pojawić się ta postać, czy też pokazano by młodsze lata tego głównego przeciwnika całej załogi.

Khan Noonien Singh to jedna z najważniejszych postaci w całym świecie Star Trek. Odwieczny wróg załogi, uwięziony przez Admirała Kirka na opuszczonej planecie. To jeden z najbardziej przebiegłych czarnych charakterów w historii SF. W roku 1982 tę postać odgrywał Ricardo Montalban, który zmarł w tym roku.

Źrodło: www.moviehole.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…