Say hello to my little friend ;>

Fragmenty z Surrogates i Prince of Persia 0

Do sieci trafiły dwa pierwsze footage z Surrogates oraz Prince of Persia: The Sands of Time.

Surrogates

Surrogates reżyseruje znany z Incydentu, U-571 oraz Terminator 3: Bunt maszyn, Jonathan Mostow. Scenariusz napisali Michael Ferris i John D. Brancato opierając się na komiksie Roberta Venditti’ego. Główną rolę gra Bruce Willis. Obraz trafi do kin 25 września.

Świat przyszłości. Ludzie żyją w całkowitej izolacji, a jedyny kontakt między nimi następuje za pomocą robotów, które są lepszymi wersjami ich samych. Agent FBI (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia zostaje zmuszony jednak do dość ryzykownego wyjścia z domu. Nie ma jednak innej możliwości, bo tylko on sam jest w stanie zapobiec niebezpiecznemu spiskowi i serii tajemniczych morderstw.

Prince of Persia: The Sands of TimePrince of Persia: The Sands of Time

Reżyserem Prince of Persia: The Sands of Time jest Mike Newell, a producentem Jerry Bruckheimer. Autorami scenariusza do filmu są Doug Miro, Carlo Bernard, Boaz Yakim oraz Jordan Mechner. Ostatni z nich jest znanym programistą, któremu sławę przyniosła wydana w 1989 roku gra Prince of Persia. W obsadzie filmu znaleźli się: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley oraz Alfred Molina. Premierę zaplanowano na maj przyszłego roku.

IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater – młody książę, w czasie jednej z wojennych wypraw natrafia na ostrze posiadające potężne magiczne możliwości i tajemniczą klepsydrę kryjącą w sobie Piaski Czasu, które mogą zamieniać ludzi w piaskowe potwory.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Ten plakat to chyba nie jest plakat do filmu Surrogates.

Proszę czekać…