Kto w końcu Zieloną Latarnią? 0

Trzeba przyznać, że jeśli ktoś pnie się w tym roku szybko do góry w kierunku gwiazdy Hollywood, jest to Sam Worthington!

Sam Worthington w filmie Terminator: Ocalenie

Aktora będziemy mogli oglądać na początku czerwca w Terminator: Ocalenie, a pod koniec roku w Avatar Jamesa Camerona, filmie, który ma zrewolucjonizować kino. Ponadto pamiętajmy, że aktor gra główną rolę w remake’u Clash of the Titans, w reżyserii Louisa Leterriera.

Od dawna krążą plotki, jakoby aktor był kandydatem do zagrania głównej roli w ekranizacji komiksu, Green Lantern. Plotek było sporo, ale teraz sam aktor rzucił na nie nowe światło.

Rozmawiałem o tym z Martinem Campbellem. Jest to jeden z takich projektów, które są na etapie scenariusza. Poprosiłem o niego, bym mógł rzucić okiem. Bardzo lubię Martina, podobała mi się jego praca w filmach o Bondzie, ale z drugiej strony, czy jest to film, na który poszedłbym do kina?

Oczywiście jak to z plotkami bywa, nie powiedział dużo nowych informacji. Na pewno jest jednym z kandydatów, ale czy to właśnie on zagra Hala Jordana? Co o tym myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…