Say hello to my little friend ;>

Odleć, ze zdjęciami Odlotu 0

Najnowszy film powstały we współpracy Disneya i Pixara opowiada o Carlu Fredricksenie, który spędził całe swoje życie badając glob, w pełni ciesząc się każdą chwilą. Ale w wieku 78 lat zaczyna czuć nudę, aż za sprawą upartego ośmioletniego odkrywcy imieniem Russell dostaje szansę, by rozpocząć życie na nowo. “Up” zabiera widza na ekscytującą podróż, gdzie para bohaterów przeżywa niezwykłe przygody.

Odlot

OdlotOdlot

W oryginalnej wersji językowej głosów głównym bohaterom użyczają Edward Asner i Christopher Plummer. W polskiej wersji językowej opracowywanej przez Sun Studio Polska amerykańskich gwiazdorów zastąpią Ignacy Gogolewski i Wojciech Siemion.

Szkic koncepcyjnySzkic koncepcyjny

Odlot będzie pierwszym filmem studia Pixar, zrealizowanym w technologii 3-D. Podczas seansów kinowych będzie wyświetlany także film krótkometrażowy. Jego najbardziej prawdopodobny tytuł to Częściowo Zachmurzony. Jego reżyserem jest Peter Sohn, który użyczył głosu Emilowi w filmie Ratatuj.

Etapy powstawania jednego ujęcia:

OdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlotOdlot

Szczegółowy opis (Wikipedia):

Carl Fredricksen ma 78 lat. Gdy był dzieckiem, poznał dziewczynę o imieniu Ellie. Zakochali się w sobie i wzięli ślub. Ellie zawsze marzyła o badaniu gór, lecz umarła, nim dostała taką szansę. Teraz, gdy właściciel domu Carla grozi, że zajmie zadłużony dom, Carl postanawia wypełnić obietnicę złożoną Ellie. Zamierza on przyczepić do domu ogromną liczbę balonów, które mają sprawić, że będzie on latał. Nieświadomie Carl zabiera ze sobą ośmioletniego Russella, badacza dzikich terenów. Bohater przemierzy cały świat, walcząc z dzikimi zwierzętami i innymi niebezpieczeństwami, zawsze spożywając obiad dokładnie o 15:30.

OdlotOdlot

Zachęcam do obejrzenia galerii filmu na naszej stronie, w której znajdziecie prawie 20 nowych zdjęć z Odlotu. Animację reżyseruje Pete Docter, twórca hitowego filmu Potwory i spółka, oraz jeden z pomysłodawców Toy Story. W Stanach obraz będzie miał premierę już 29 maja 2009 roku. W Polsce niestety bajka pojawi się dopiero 16 października.

Zwiastun w polskiej wersji językowej:

Poszczególne informacje: Wikipedia.org

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…