"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Znalazła skrypt New Moon w śmieciach 0

W St. Louis pewna właścicielka salonu kosmetycznego podczas powrotu do domu przypadkiem w kontenerze ze śmieciami znalazła scenariusz do kontynuacji przeboju ZmierzchKsiężyc w nowiu. Kobieta zamiast odsprzedać tekst tabloidom zdecydowała się zawieść go do wytwórni filmowej. W zamian za swoją postawę zostanie zaproszona na uroczystą premierę filmu.

Księżyc w nowiu (2009)

Co ciekawe w koszu na śmieci znajdował się również inny scenariusz, tym razem do filmu pt. Memoirs. Jak informowała dziennikarzom podczas oczekiwania na swojego chłopaka zauważyła gruby plik kartek wystających z kosza. Kiedy spojrzała co to leży ogarnęło ją zdziwienie. Zauważyła, że jest to scenariusz do jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, filmu Księżyc w nowiu.

Nie jest jasne, w jaki sposób scenariusz znalazł się w śmieciach. Prasa amerykańska donosi, iż miało to miejsce w pobliżu hotelu, w którym przebywała ekipa filmu Up in the Air, w którym występuje Anna Kendrick, która gra również w Księżycu w nowiu. Jednak aktorka zaprzecza, aby to jej egzemplarz scenariusza odnalazła właścicielka sklepu kosmetycznego.

Trzeba przyznać, iż jest to postawa godna pochwały. Premiera Księżyca w nowiu już 18 listopada tego roku.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…