http://vimeo.com/mironkundzicz

Banks i Weisz w komedii romantycznej 0

Elizabeth Banks i Rachel Weisz dołączą do obsady komedii romantycznej Definitely, Maybe. Produkuje Working Title i Universal Pictures.

Scenariusz i reżyseria będzie dziełem Adama Brooksa. Fabuła filmu skupi się na doradcy politycznym, który wkrótce ma się rozwieść. Będzie jednak musiał odpowiedzieć na parę ciężkich pytań swojej jedenastoletniej córki, odnośnie jego bogatej w życie seksualne przeszłości.

Rachel Weisz w filmie Wierny ogrodnik 2005Rachel Weisz w filmie Wierny ogrodnik 2005

Ryan Reynolds, który wcieli się w główną rolę, Derek Luke i Isla Fisher są już zakontraktowani. Banks zagra miłość Reynoldsa z collegeu, która rzuciła go dla jego brata. Reynolds i Banks wrócili jednak do siebie, parę lat później. Weisz natomiast wcieli się w kobietę, z którą Reynolds spotykał się po porzuceniu przez Banks.

Definitely, Maybe jest wciąż w fazie przygotowań. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpoczną się zdjęcia, jednak premiera jest planowana na 2008 rok.

Jako drobną ciekawostkę mogę dodać, że Elizabeth Banks zagra główną rolę w komedii Joe Claus, dla Warner Bros. Pictures. W filmie zagra również Vince Vaughn.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…