"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ciekawy plakat filmu Terminator: Ocalenie 0

Warner Bros zaprezentował bardzo ciekawy plakat holograficzny do filmu Terminator: Ocalenie. W największym kinie miasta Los Angeles pojawił się plakat, na którym słynne już sfotografowane z góry miasto przekształca się w płonącą twarz cyborga. Robi to piorunujące wrażenie na każdym, kto miał okazję go zobaczyć.

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie (2009)

Wszystkich, którzy mają możliwość wybrania do kina Arclight w Hollywood zachęcamy. Na pewno i im spodoba się to, co spodobało się wielu sympatykom filmu Terminator: Ocalenie. Podobno wielu mieszkańców miasta udaje się do tego kina tylko po to, aby obejrzeć tą niezwykłą formę promocji filmu.

Niestety raczej w naszym kraju podobnego gadżetu nie będziemy mogli zobaczyć. W Polsce dystrybutorem filmu jest firma UIP, która zaplanowała premierę filmu na 5 czerwca.

W filmie Terminator: Ocalenie, którego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym roku 2018 występuje Christian Bale w roli Johna Connora, człowieka, którego przeznaczeniem jest poprowadzenie ruchu oporu skierowanego przeciwko Skynetowi i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą wierzy Connor zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta (Sam Worthington), obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. To Connor musi dowiedzieć się, czy Marcus został przysłany z przyszłości czy jest uciekinierem z przeszłości. Podczas gdy Skynet przygotowuje się do ostatecznego starcia, Connor i Marcus wyruszają w podróż, która prowadzi ich do centrum operacyjnego Skynetu, w którym odkrywają przerażającą tajemnicę, jaka kryje się za możliwym unicestwieniem rodzaju ludzkiego.

Źrodło: www.latinoreview.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…