widoczny tu i tam. hasam.

Będzie kinowa wersja The Prisoner 0

Dzisiejsze Variety podało informację, że bardzo popularny serial w Stanach Zjednoczonych „The Prisoner” zostanie przeniesiony na srebrny ekran. Reżyserią zajmie się najprawdopodobniej Christopher Nolan. Na razie trwają rozmowy z Universal Pictures.

Jeżeli rozmowy dojdą do skutku, Nolan weźmie się za reżyserię, gdy skończy kręcić swoje wszystkie zaplanowane projekty, czyli: „The Dark Kngiht” i sequel ?Batman: Początek?, do którego zdjęcia rozpoczną się już w styczniu 2007 roku. Scenariuszem zajmie się Janet i David Peoples odpowiedzialni m.in. za scenariusz do „12 małp?.

Kadr z serialu The Prisoner 1967Kadr z serialu The Prisoner 1967

„The Prisoner” opowiadał historię agenta rządowego, który najpierw zrezygnował z pracy, później został porwany, a następnie umieszczony na wyspie. Pracownicy Wioski (bo tak nazywała się ta wyspa) próbowali dowiedzieć się, dlaczego rzucił on pracę. W roli głównej wystąpił Patrick McGoohan, a obok niego pojawili się m.in. Peter Swanwick i Angelo Muscat.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

leprechan

dzieki za zwrocenie uwagi ;p bo tlumaczylem tekst na szybko i sobie wkleilem to pod spodem i zapomnialem usunac, dzieki :p

Odi

Cytuje:
“„The Prisoner” opowiadał historię agenta rządowego, który najpierw zrezygnował z pracy, później został porwany, a następnie umieszczony na wyspie. Pracownicy Wioski (bo tak nazywała się ta wyspa) próbowali dowiedzieć się, dlaczego rzucił on pracę. W roli głównej wystąpił Patrick McGoohan, a obok niego pojawili się m.in. Peter Swanwick i Angelo Muscat

Serial „The Prisoner” z 1967 r. opowiadał historię agenta rządowego, który zrezygnował z pracy, został porwany, a następnie umieszczony na wyspie zwanej Wioską. Pracownicy na wyspie próbują dowiedzieć się, dlaczego rzucił on pracę. W rolę agenta rządowego w 1967 r. wcielił się Patrick McGoohan."

Hehe to wyglada jakbys chcial zapchac miejsce powtarzajc to samo;)

Proszę czekać…