"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Taylor Kitsch znów jako Gambit? 0

Aktor Taylor Kitsch (Gospel Hill), który w najnowszej produkcji Gavina Hooda pt. X-Men geneza: Wolverine, wcielał się w postać Gambita najprawdopodobniej wcieli się ponownie w tą postać. Podczas festiwalu w Cannes aktor zdradził, że sequel nowej części X-Menów podobno miało dostać zielone światło. Nie jest jeszcze pewne czy będą to dalsze losy Wolverine czy też film skupi się na postaci Gambita.

Taylor Kitsch w filmie X-Men geneza: Wolverine (2009)

Niestety na obecną chwilę nie wiadomo czy nowa produkcja skupiać się będzie na kontynuowaniu losów, które mogliśmy zobaczyć w produkcji Hooda czy też będzie zupełnie nowa fabuła. Kitsch stwierdził, że chciałby, aby powstał cały film o tej postaci, bo jest jedną z ciekawszych w całym świecie X-Menów.

Taylor Kitsch tak powiedział:

Zwróćcie uwagę na to, jakie on ma możliwości manipulowania energią kinetyczną, może sprawić, że proste karty do gry staną się narzędziem mogącym zabić. On kocha swoje moce.

Prawdziwe imię Gambita to Remy LeBeau. Jest członkiem gildii złodziei, byłym włamywaczem oraz kochankiem Roque (Szelmy). Potrafi ładować drobne przedmioty energią kinetyczną, dzięki której przedmiot naładowany przy zderzeniu z innym wybucha. Najczęściej używa kart do gier.

Gambit - wersja postaci z komiksuGambit - wersja postaci z komiksu

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…