Bella i Edward na nowych zdjęciach z New Moon

The Twilight Saga: New Moon

Prace nad realizacją The Twilight Saga: New Moon idą pełną parą. Co chwile trafiają do nas nowe zdjęcia, wywiady i plakaty. Tym razem mamy dla Was dwa kolejne fotosy, które zamieścił serwis Entertainment Weekly. Premiera New Moon w USA zapowiadana jest na 20 listopada br.

Robert Pattinson i Kristen StewartRobert Pattinson i Kristen StewartKristen Stewart i Taylor LautnerKristen Stewart i Taylor Lautner

Fabuła kolejnej części prezentuje się następująco: Gdy Bella odzyskuje zdrowie po wampirzym ataku, z którego ledwo uszła z życiem, zbliżają się jej osiemnaste urodziny. Nie może doczekać się by świętować je z Edwardem i rodziną Cullenów. Jednak wypadek podczas przyjęcia zupełnie zmienia obrót wydarzeń. Cullenowie dla dobra Belli postanawiają opuścić Forks. Załamana Bella znajduje ukojenie w lekkomyślnych rozrywkach. Ciężki okres pomaga jej przetrwać także przyjaciel z dzieciństwa – Jacob Black. Najgorsze jednak dopiero przed nią – do Forks przybywa właśnie Alice ze strasznymi wizjami przyszłości. Jak rozegra się finał we włoskiej Volterze, mieście Volturi? Czy miłość Belli i Edwarda przetrwa?


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>