"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Prequel Szklanej pułapki? 0

Ciekawe jak zareagowaliby wszyscy fani filmu Szklana pułapka gdyby dowiedzieli się, iż szykuje się prequel historii z filmu. Ale zanim zaczniecie klnąć, że już do końca zajadą ten całkiem fajny film mamy dla was dobrą wiadomość. Prequel powstanie w formie komiksu a nie filmu, nosić będzie tytuł: Die Hard: Year One.

Die Hard: Year One

Choć rzadko się zdarza abyśmy pisali tutaj o czymś innym niż filmy ta wiadomość jest związana z kultowym dla niektórych filmem Szklana Pułapka. Jak każda historia wszystko od czegoś musiało się zacząć. I właśnie na taki pomysł wpadli szefowie firmy BOOM! Studios, którzy postanowili opowiedzieć historię początków gliniarza McClane’a.

Poniżej wypowiedź wyjaśniająca cały pomysł:

Każdy wielki bohater miał jakąś początkową historię. Mieliśmy początek historii Batmana w filmie Batman: Początek i początek agenta 007 w filmie Casino Royale. Teraz czas na opowieść o początkach niezwykłego gliniarza, jakim jest John McClane. To, jakim był on na początku człowiekiem. Dowiedzie się z tego jak ciężko pracował, aby dostać odznakę. Jak się łatwo domyślacie dla Johna McClane’a nic nie jest łatwe.

Scenariusz komiksu napisał Howard Chaykin a za grafikę odpowiadał Stephen Thompson. Komiks dostępny będzie w amerykańskich księgarniach od sierpnia tego roku. Nie wiemy czy będzie on dostępny również w naszym kraju.

Ciekawe, co na to teraz studio Fox. Czy powstanie film na podstawie komiksu?

Projekt okładki komiksu pt. Die Hard: Year OneProjekt okładki komiksu pt. Die Hard: Year One Projekt okładki komiksu pt. Die Hard: Year OneProjekt okładki komiksu pt. Die Hard: Year One Projekt okładki komiksu pt. Die Hard: Year OneProjekt okładki komiksu pt. Die Hard: Year One

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…