"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Komediowe role Sigourney Weaver 0

Aktorka Sigourney Weaver (Be Kind Rewind) podpisała właśnie kontrakt na udział w filmie pt. You Again – nowej produkcji studia Walta Disneya oraz kończy właśnie negocjacje kontraktu na występ w produkcji o roboczym tytule Paul. Oba obrazu łączy fakt, iż są to komedie i obie najprawdopodobniej zostaną nakręcone w przyszłym roku.

Sigourney Weaver w filmie 8 części prawdy (2008)

W pierwszej kolejności ma być kręcony film Paul, którego reżyserem jest Greg Mottola. W filmie poza aktorką wystąpi Simon Pegg i Nick Frost. Fabuła koncentruje się na postaci dwójki fanów SF, którzy postanawiają pomóc napotkanemu kosmicie w czasie wizyty w słynnej bazie wojskowej Arena 51. Nie wiadomo, w kogo w tej produkcji wcieli się Weaver.

Następnie realizowany ma być projekt studia Disney’a pt. You Again, w której wystąpi Kristen Bell a reżyserem będzie Andy Fickman. Bell wcieli się w postać młodej kobiety, która jedzie na ślub swojego brata. Z przerażeniem odkrywa, iż jej przyszłą bratową zostanie jej największa przeciwniczka z liceum. Sigourney Weaver wcieli się w postać bogatej ciotki panny młodej.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…