Tony Scott i gangsterzy 0
Tony Scott – reżyser takich filmów jak Top Gun i Człowiek w ogniu przymierza się do nakręcenia remake’u słynnej gangsterskiej opowieści z 1979 roku pt. The Warriors. Według pomysłu artysty akcja zostałaby przeniesiona do współczesnego Los Angeles i skupi się na tamtejszym półświatku. Scott'owi marzy się brutalny film, w którym widz zobaczy jak wygląda wojna gangów.

Oryginał filmu, czyli Wojownicy powstał w roku 1979 i został nakręcony przez Waltera Hilla. Był to jeden z najbardziej brutalnych filmów ówczesnych czasów.
Tony Scott tak powiedział w jednym z wywiadów:
Nie lubię prostych remake’ów. Używam jedynie głównej fabuły jako podstawa dla nowej produkcji. To będzie opowieść o 10 twardych facetach, którzy będę prowadzić regularną wojnę. Chciałbym, aby film był swoistym studium po dzisiejszej gangsterskiej kulturze miasta Los Angeles.
Źrodło: www.comingsoon.net
Komentarze 0