"May the Force Be With You"

Nowy Dzień żywych trupów - pierwsze zdjęcia 0

Zdjęcia do remake'u Dnia żywych trupów rozpoczeły się 23 lipca. Minął niecały miesiąc, a już możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia.

Kadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.caKadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.ca

Dwa dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia obrazujące zdjęcia z planu remake'u Dnia żywych trupów z 1985 roku. Z tych zdjęć wynika, iż w filmie zagra Christa Campbell (Mansquito, End game), oprócz niej w filmie główne role zagrają: Nick Cannon, AnnaLynne McCord, Ving Rhames, Matt Rippy. Remake reżyseruje Steve Miner (Piątek trzynastego II, Lake Placid, Halloween – 20 lat później), a scenariusz napisał Jeffrey Reddick (Oszukać przeznaczenie, Tamara). Film produkują: Boaz Dawidson, James Glenn Dudelson, Randall Emmett, George Furla i M. Dal Walton III. Premiera filmu została zaplanowa na rok 2007.

Nowa wersja filmu Dzień żywych trupów jest wzorowana na trzeciej części trylogii Romero o żywych trupach. Pierwsza to Noc żywych trupów, druga zaś to Świt żywych trupów. Obydwie części doczekały się remake'ów. Noc wyreżyserował Tom Savini, a Świt Zack Snyder.

Pierwotna wersja Dnia żywych trupów jest trzecią części trylogii Romero. Opowiada ona o grupce ludzi, którymi m.in. są naukowcy i żołnierze. Znajdują oni schronienie w kopalni. Naukowcy próbują wyprodukować lek, który zaniechałby powstawanie zmarłych z grobu. Potrzebują do tego kilku zombie, na których mogliby przeprowadzać różnego rodzaju testy. Żołnierze się temu sprzeciwiają i dochodzi do konfliktu między nimi, a naukowcami. Natomiast w międzyczasie coraz więcej zombie zaczyna atakować kopalnie, których w końcu nie uda się powstrzymać.

Tytułowe żywe trupy to zmarli, którzy zaraz po śmierci powstają i jedyną rzeczą, do której dożą jest świeże ludzkie mięso, którym się żywią.

Kadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.caKadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.ca Kadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.caKadr z planu Dnia żywych trupów 2007/moviesonline.ca

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

NeverGiveUp

Dobra charakteryzacja. Widać że się starają.

Trophy

Kolejny świetny news…. :P Fajne te kadry:-)

Proszę czekać…