Say hello to my little friend ;>

Ostra jatka na zdjęciach Zemsty Upadłych 0

Na wody internetu wypłynęły nowe zdjęcia z głośno zapowiadanej kontynuacji Transformersów. Zemsta upadłych reżyserowana przez Michaela Baya zadebiutuje w naszych kinach 24 czerwca.

Transformers: Zemsta upadłych

Do swoich ról z poprzedniej części Transformers powracają Shia LaBeouf i urodziwa Megan Fox.

Transformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłychTransformers: Zemsta upadłych

Pełną galerię Transformers 2 znajdziecie na naszej stronie filmu.

Minęły dwa lata od czasu kiedy młody Sam Witwicky (Shia LaBeouf) dokonał ocalenia Ziemi przed decydującym starciem pomiędzy dwoma wojującymi ze sobą grupami robotów. Pomimo swojej walecznej postawy Sam jest nadal przeciętnym nastolatkiem z typowymi dla swojego wieku problemami – decyzją o wybraniu drogi edukacji i pójściem do collegu, co wiąże się z pierwszą w życiu dłuższą rozłąką z dziewczyną Mikaelą (Megan Fox) i rodzicami. Pomimo swoich precyzyjnie określonych planów, Sam po raz kolejny znajduje się w centrum śmiertelnej rozgrywki pomiędzy Autobotami i Deceptikonami, od której zależą już nie tylko losy Ziemi, ale również całego Wszechświata. Nieświadomy swojej roli w tym konflikcie, to właśnie Sam posiada klucz do rozwiązania potyczki pomiędzy siłami zła i dobra. Z pomocą przyjaciół, współpracowników z NEST-a, a nawet rodziców, Sam ostatecznie musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i prawem rządzącym losem rodziny Witwickich: Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

"Jatka", a nie "jadka".

Proszę czekać…