Say hello to my little friend ;>

Sean Bean na zdjęciach z Black Death 0

Po kilku miesiącach ciszy pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu horroru Black Death. Główną rolę gra znany z roli w trylogii Władcy Pierścieni, Sean Bean. Towarzyszy mu piękna Carice van Houten, którą ostatnio mogliśmy oglądać w roli Niny Von Stauffenberg w Walkirii. Obraz reżyseruje Christopher Smith.

Black Death

Black DeathBlack Death

W średniowiecznej Anglii wybucha po raz pierwszy epidemia dżumy. Młody mnich, Osmund, przewodzi pewnemu rycerzowi Ulricowi i jego grupie najemników. Ich zadaniem jest odnalezienie nekromanty – osoby, która posiadła sztukę przywracania martwych do życia. Wtedy poznają tajemniczą piękność, Langivę, która zmusza Osmunda do wybory pomiędzy miłością do Boga, a pożądaniem kobiety.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
edyta_1987 2010-07-11

Hej kochani ! Czy nie macie wrażenia, że prawie identyczną charakteryzację Seana Beana już widzieliśmy ? Mam tu na myśli film " Władca Pierścieni : Drużyna Pierścienia ". Wypisz wymaluj Boromir. Ale mi to w sumie nie przeszkadza. Sean jest szalenie przystojny w takiej charakteryzacji he he ;-) Pozdrawiam wszystkich : -) ! ! !

Proszę czekać…