"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe wieści o kontynuacji Fantoma 0

Scenarzysta Tim Boyle, który obecnie pracuje nad scenariuszem do sequela Fantoma, jednej z najgorszych ekranizacji komiksowych w historii Hollywood, właśnie poinformował, iż nadal pracuje nad skryptem. Oznacza to, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom najprawdopodobniej prace na planie rozpoczną się nie w przyszłym roku, ale w terminie późniejszym.

Kadr z filmu Fantom (1996)

Tim Boyle powiedział:

Sequel jest wciąż na etapie pisania scenariusza. Chociaż do ekranizacji mamy zgodę studia i producentów staramy się stale ulepszyć skrypt. Wierzę, iż film będzie w pre-produkcji do końca tego roku.

Przy okazji tej wypowiedzi pojawiły się plotki na temat ewentualnej obsady produkcji. Wśród potencjalnych kandydatów do roli głównego bohatera wymieniany jest Sam Worthington, który przyjaźni się ze scenarzystą. Jednak ze względu na coraz większa jego pozycje w Hollywood może on odrzucić ofertę pracy nad tym niepewnym projektem.

Przypomnijmy, iż w pierwszej części w roli głównej wystąpił Billy Zane. Obraz jednak mocno nie przypadł do gustu widzom na całym świecie i stał się najgorszą ekranizacją komiksu w historii kina.

Fabuła sequela (tytuł roboczy to: The Phantom Legacy) ma skupiać się na rodzinnych problemach Fantoma. Zgodnie z tradycją syn dziedziczy po ojcu niezwykłe moce i wciela się w tego superbohatera. Jednak nie wszyscy mają ochotę na taki los. Niektórzy muszą po prostu wpierw dorosnąć do roli bohatera.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…