"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz komiksową wersje horroru 0

Pojawiło się kilka zdjęć z komiksowej wersji horroru Michaela Dougherty pt. Trick ’r Treat. Mamy dla was niepowtarzalną okazję do obejrzeniu kilku stron z tego niezwykłego projektu. Co ciekawe jako formę promocji amerykanie postanowili jeszcze raz horror wypuścić do kin oraz wydać go na DVD i Blu-ray w październiku tego roku. Niestety nie wiemy czy pojawi się polskojęzyczna wersja komiksu.

Komiks na podstawie horroru Trick 'r Treat.

Przypomnijmy, iż fabuła Trick ’r Treat to historia seryjnego mordercy, dzieci odkrywających mroczną tajemnicę, młodej kobiety, która podejrzewa, iż jest śledzona przez tajemniczego zamaskowanego mężczyznę oraz starego pustelnika. Całość rozgrywa się w małym miasteczku w noc Halloween. Zaczną się dziać bardzo dziwne rzeczy.

Zapraszamy do obejrzenia okładki zaprojektowanej przez Breehna Burns’a i dwóch stron komiksu, którzy stworzyli Marc Andreyko, Mike Huddleston, Grant Bond, Christopher Gugliotti i Fiona Staples.

Komiks na podstawie filmu Trick 'r Treat - OkładkaKomiks na podstawie filmu Trick 'r Treat - Okładka

Komiks na podstawie filmu Trick 'r Treat - Strona 1Komiks na podstawie filmu Trick 'r Treat - Strona 1

Komiks na podstawie filmu Trick 'r Treat - Strona 2Komiks na podstawie filmu Trick 'r Treat - Strona 2

Źrodło: www.bloody-disgusting.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho 2009-06-12

Jak nie wiadomo o co chodzi…
Podejrzewam producentów, że kłócą się kasę, bo trudno mi zrozumieć inaczej tą sytuacje. Już dawno nie pokładałem tyle nadziei w filmie z gatunku horroru. Mam dziwne przeczucie, że film jest mega awesome. Polecam galerię, którą przed chwilą skończyłem robić: http://fdb.pl/film/64054-trick-r-treat/galeria

Anonimowy 2009-06-11

Trochę dziwią mnie kłopoty z tym filmem, zapowiada się nieźle, a co roku premiera jest przesuwana na rok kolejny, myślę ze mogliby go spokojnie w kinach na Halloween i mógłby trochę zarobić kasy.

Ronaldinho 2009-06-11

Film sądząc po zapowiedziach/zdjęciach zapowiada się świetnie i z tego, co wiem nie mogą go ponownie wypuścić do kin, bo tego wcześniej nie zrobili, tylko jakieś tam pokazy na festiwalach. Ogólnie ten film miał być w kinach już bodajże w 2007 roku, a niedawno czytałem, że zapadła decyzja o "direct to video" w 2009 roku. Chętnie bym w Polsce obejrzał w kinie ten film.

Proszę czekać…