Pikantna historia w nowym sezonie Herosów?

Heroes

Do obsady serialu dołączyła Rachel Melvin. Wcieli się ona w rolę współlokatorki Claire (w tej roli Hayden Panettiere) na studiach. Ich związek twórcy opisują jednak jako taki, w którym "będą miały wspólną sypialnię, ale może je łączyć nieco więcej" (w oryginale: "They will share sleeping quarters and maybe more").

Z początku to zdanie traktowano jako zapowiedź niezwykłej mocy, którą obdarzona miałaby być bohaterka grana przez Melvin.

Teraz jednak niektórzy sugerują, że może mieć to coś wspólnego z Claire oraz jej wolą do eksperymentowania z tą samą płcią podczas pierwszego roku studiów.

Nie od dziś wiemy, że serial Herosi boryka się ze spadkiem popularności, ale taki zabieg wydaje się chyba lekką przesadą. Taki ruch, choć z pewnością pożądany przez męską część widowni, mógłby nie spodobać się widzom.

Całe zamieszanie wywołało jedno zdanie. A dokładniej jeden jego fragment – "maybe more". A jak Wy myślicie? My myślimy, że już sporo kłopotów w historii powstawało przez błędne interpretacje jednego zdania…