Pikantna historia w nowym sezonie Herosów? 0

Do obsady serialu dołączyła Rachel Melvin. Wcieli się ona w rolę współlokatorki Claire (w tej roli Hayden Panettiere) na studiach. Ich związek twórcy opisują jednak jako taki, w którym "będą miały wspólną sypialnię, ale może je łączyć nieco więcej" (w oryginale: "They will share sleeping quarters and maybe more").

Heroes

Z początku to zdanie traktowano jako zapowiedź niezwykłej mocy, którą obdarzona miałaby być bohaterka grana przez Melvin.

Teraz jednak niektórzy sugerują, że może mieć to coś wspólnego z Claire oraz jej wolą do eksperymentowania z tą samą płcią podczas pierwszego roku studiów.

Nie od dziś wiemy, że serial Herosi boryka się ze spadkiem popularności, ale taki zabieg wydaje się chyba lekką przesadą. Taki ruch, choć z pewnością pożądany przez męską część widowni, mógłby nie spodobać się widzom.

Całe zamieszanie wywołało jedno zdanie. A dokładniej jeden jego fragment – "maybe more". A jak Wy myślicie? My myślimy, że już sporo kłopotów w historii powstawało przez błędne interpretacje jednego zdania…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Andrzej_Rogos

;)

Osobiście myślę jednak, że chodzi o to, że obydwie będą miały jakieś moce. Ale specjalnie napisali tak, jak napisali. Więc wypada poczekać i się przekonamy :)

piwo_war

Masz na myśli to, że poza sypialnią może je łączyć jeszcze np: kuchnia, albo łazienka? ;) Wątpię, żeby akurat to mieli na myśli :)
Widać, tytuł wzbudził ciekawość zgodnie z oczekiwaniami :)

Andrzej_Rogos

Prawdę powiedziawszy, to ja nie wiem, o co chodzi ;) Są dwa wyjścia, ale stacja specjalnie sformułowała to zdanie tak, żeby wzbudzić podejrzenia. I udało im się wzbudzić ciekawość. A tytuł miał dokładnie taki sam cel :)

piwo_war

Mam nadzieję, że ten wątek nie będzie się dłużył, bo za bardzo mi się nie podoba.
Tytuł newsa wymyśla redaktor, a widać, że nawet on wie o co chodzi. Bo jeżeli jest napisane, że będą łączyć sypialnię, a może nawet więcej, to wiadomo, że chodzi o seks :D

Filip_Borkowski

pomyślałeś tak, bo najpierw przeczytałeś tytuł newsa :D

Proszę czekać…