Say hello to my little friend ;>

Sean Penn odpoczywa od aktorstwa 0

Wygląda na to, że Sean Penn po zdobyciu Oscara za najlepszą rolę aktorską w Obywatelu Milku postanowił zrobić sobie wolne. Według amerykańskich źródeł, przez najbliższy rok Penn nie pojawi się na planie dwóch ważnych produkcji. Aktor mówi, że ma wiele prywatnych spraw do załatwienia i potrzebuje na to trochę czasu wolnego od pracy. Jednym z czynników, który dołożyły się do tej decyzji prawdopodobnie są jego problemy rodzinne.

Obywatel Milk

Pewne jest, że Penn nie pojawi się w Cartelu, remaku włoskiej Obstawy. Producent filmu, Brian Grazer poinformował, że rozpoczęły się poszukiwania aktora, który będzie w stanie zastąpić Penna. Film ma opowiedzieć historię Eda Markera, który musi uchronić swojego jedynego syna, po tym jak ich matka i żona została brutalnie zamordowana. Całość zostanie osadzona na zapiaszczonych drogach Meksyku. Zdjęcia mają rozpocząć się zgodnie z planem, czyli na jesieni 2009 r.

Sean PennSean Penn

Kolejnym filmem, który ‘ucierpi’ z powodu decyzji aktora jest The Three Stooges, projekt studia MGM oraz braci Petera i Bobba Farrellych. Tytułowe ‘Three Stooges’ słynna grupa komediowa, która święciła tryumfy w latach 30-tych zeszłego wieku. W skład zespołu wchodzili Moe Howard, Larry Fine i Jerome “Curly” Howard. Mowa o produkcji filmu będącego swoistą biografią zespołu pojawiała się w kuluarach Hollywood już od paru lat. Początkowo w produkcję zaangażowało się studio Warner Bros, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Pod koniec 2008 roku prawa do ekranizacji przejęło studio MGM, które postanowiło zaangażować słynących z niekonwencjonalnego humoru braci Farrelly do produkcji tego filmu. W obsadzie pozostali Benicio Del Toro oraz Jim Carrey. Zdjęcia miały rozpocząć się w sierpniu, ale prawdopodobnie termin ten zostanie odwołany.

Jedynym filmem, nad którym w tym roku będzie pracował Sean Penn jest obraz This Must Be the Place. Będzie to anglojęzyczny debiut włoskiego reżysera Paola Sorrentino.

Penn wcieli się w postać zamożnego gwiazdora rocka, który jest znudzony życiem na emeryturze. Dlatego też postanawia odnaleźć kata i byłego nazistę, który przyczynił się do śmierci jego ojca. Wie jedynie, iż obecnie przebywa on na terenie Stanów Zjednoczonych.

Sean PennSean Penn

Niedawno zakończyły się prace nad Fair Game z Naomi Watts oraz The Tree of Life, w którym zagrał również Brad Pitt. Filmy trafią do kin pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majak01

Niby szkoda, ale nie aktorstwo jest najważniejsze tylko rodzina. Trzeba uszanować taką decyzję i czekać z nadzieją na wielki powrót.

Adam_Siennica

Szkoda, tamte filmy mogły być dobre z jego udziałem :/

Proszę czekać…