Say hello to my little friend ;>

Emocjonalne postery Księcia Półkrwi 0

Warner Bros. zaprezentował pięć kolejnych plakatów promujących Harrego Pottera i Księcia Półkrwi, który do naszych kin trafi już 24 lipca. Poniżej znajdziecie również najnowszy spot, który jest zdecydowanie zabawniejszy od wszystkich poprzednich zapowiedzi.

Harry Potter i Książę Półkrwi

Reżyserem ekranizacji szóstej książki o przygodach młodego czarodzieja jest David Yates, a scenariusz napisał Steve Kloves. Oczywiście do swoich ról powrócili odtwórcy głównych postaci: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Michael Gambon, Alan Rickman i wielu innych.

Harry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę Półkrwi
Harry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę PółkrwiHarry Potter i Książę Półkrwi

Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej – bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry’emu coraz bardziej podoba się Ginny…niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, lecz zdecydowana nie ujawniać uczuć. Gdy romanse kwitną, tylko jeden uczeń pozostaje wyniosły i obojętny. Postanowił wywrzeć swoje niezatarte – choć mroczne – piętno na życiu Akademii. Miłość wisi w powietrzu, lecz za nią czai się dramat i Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…