Say hello to my little friend ;>

Ziemia w gruzach. Zwiastun 2012! 0

Pojawił się pełny zwiastun do najnowszego dzieła Rolanda Emmericha2012. Ma to być jeden z najbardziej widowiskowych filmów, jakie w tym roku ujrzą światło dzienne. Budżet tej produkcji szacuje się na 200 milionów dolarów. Światowa premiera odbędzie się 13 listopada 2009!

2012

Na ekranach pojawią się m. in.: John Cusack, Amanda Peet, Danny Glover i Woody Harrelson.

Zobacz trailer w HD 480p
Zobacz trailer w HD 720p

Wraz ze zbliżającym się końcem kalendarza Majów, mającym nastąpić 21 grudnia 2012 roku, grupa ludzi musi stawić czoła nadchodzącemu 'końcu świata' w postaci kataklizmów naturalnych takich jak erupcje wulkanów, bądź tajfuny.


Pojawiła się druga zapowiedź, która różni się kilkoma scenami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 20

nathalie

Świetny zwiastun. Zapowiada się niezłe widowisko, a na film tego typu warto się wybrać do kina chociażby ze względu na efekty, które już robią wrażenie :) Dla mnie pozycja obowiązkowa, dopisuję do listy oczekiwanych x))

marog6

A kto z was wierzy w koniec świata w grudniu 2012 roku? :)
Bardzo ładne efekty graficzne, w przyszłości tak zapewne będą wyglądały nie tylko filmy ale i gry komputerowe. Palce lizać.

praetore

Czekam na filmik. Będzie co oglądać.

Trophy

Całkiem niezły zwiastun, ale bardziej podobał mi się teaser, tajemniczy, świetna muzyka. W każdym razie, czekam na ten film.

Madlen312

Fajnie się zapowiada tylko żeby to się nie stało tak jak w produkcjach o dużym budżecie co się na koniec mega klapą okazują :D Mam nadzieję że będzie dobrze :D A listopad to jeszcze trochę i już zobaczymy :D

Proszę czekać…