widoczny tu i tam. hasam.

Powiększa się obsada American gangster 0

Do nowego projektu Ridley’a Scott’a dołączyły nowe gwiazdy: raperzy RZA, T.I. i Common, Chiwetel Ejiofor, Ted Levine, Yul Vazquez i John Ortiz. Główne role w filmie odegrają: Denzel Washington i Russell Crowe.

Film nosi tytuł ?American Gangster? i będzie opowiadał historię Franka Lucasa (w tej roli Washington), który w latach 70’ ubiegłego wieku, był królem narkotykowym w Nowym Jorku. Przemycał heroinę dzięki żołnierzom walczącym w Wietnamie. Film ukaże także losy detektywa Richie’go Robertsa (DenzelRussell Crowe), który wykorzystał Franka do zdobycia uznania przez wyłapywanie przemytników.

Raper RZA /musikbase.deRaper RZA /musikbase.de

Raper RZAznany jest przede wszystkim jako członek zespołu Wu-Tang. A także z roli w ?Kawie i papierosach? Jarmusch?a i muzyki do jego filmów. Chiwetel Ejiofor’a oglądaliśmy ostatnio na ekranach naszych kin w obrazie ?Plan doskonały? gdzie zagrał rolę detektywa Billa Mitchella.Ted Levine'apoznaliśmy na polskich srebrnych ekranach, ostatnio w rolach drugoplanowych m.in. w ?Wyznaniach gejszy?.

Reżyserią zajmie się Ridley Scott, który będzie równocześnie producentem z Brianem Grazerem. Scenariusz stworzył Steve Zaillian. Zdjęcia będą kręcone przede wszystkim w Nowym Jorku.

Variety, Yahoo.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

leprechan

tak ;d ? jeszcze doszlo paru aktorow ;p co ty masz za zrodlo, jak to wczoraj variety podalo :D

majron

nie no spoko nic sie nie stalo :P ja to juz dawno dawalem przyda sie odswierzyc :)

leprechan

ale jak na zlosc sie nie da news’ow usuwac.

Hsi_Nao

a tego chyba jeszcze nie było ;P

Proszę czekać…