Pierwszy film wyprodukowany przez internautów !

Krótkometrażowa komedia pt. Wszystko, został zrealizowana, w głównej mierze dzięki pieniądzom które na produkcję dali internauci. Artur Wyrzykowski, reżyser filmu, sam nie byłby w stanie zebrać wystarczającego budżetu aby zrealizować swój projekt. Film ma łącznie 668 producentów.

Fabuła obrazu jest dość prosta: On kocha ją, ona jego nie. On jest naiwnym idealistą i codziennie konfrontuje swe ideały z szarą rzeczywistością ludzi, których nie czeka w życiu już nic, cierpliwie czekając na kobietą swojego życia. Ona jest zagubioną kobietę, która wybrała niewłaściwe życie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Antoni PawlickiMarta Żmuda-Trzebiatowska i Antoni Pawlicki

Jedyną nagrodą za wpłatę pieniędzy było wymienienie imienia i nazwiska w napisach końcowych. Zdarzało się, że darczyńcy wpłacali nawet po 1 tys. złotych na produkcję. Cała realizacja kosztowała 80 tys., z czego 38 tys. pochodziło od internatów, 20 tys. dołożył Polski Instytut Sztuki Filmowej, a 22 tys. zgromadził sam reżyser.

Cały film trwa jedynie 15 minut, a napisy końcowe w których wymienieni są ofiarodawcy, aż 2 minuty.

W rolach głównych wystąpili min.:
Marta Żmuda-Trzebiatowska jako Monika
Antoni Pawlicki jako Facet Moniki
Michał Koterski jako Barman

Premiera planowana jest na 7 lipca

Reżyser chce aby jego film był pokazywany w kinie. I aby to osiągnąć prosi internautów o pomoc. Na stronie chcezobaczycwszystko.net zbiera podpisy pod petycją, która ma pomóc przekonać multipleksy.

Kilka zdjęć z produkcji filmu:

WszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystkoWszystko