"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Transformers rządzi na świecie 0

Michael Bay może spać spokojnie ciesząc się z sukcesu, jakim będzie film Transformers: Zemsta upadłych. Obraz w piątek zadebiutował jedynie w Wlk. Brytanii i Japonii a mimo tego udało mu się zebrać przyzwoite 20 mln $. A to zaś może oznaczać, iż uda mu się zebrać o wiele więcej niż pierwsza część, która łącznie poza Stanami zarobiła 389 mln $.

Kadr z filmu Tranformers: Zemsta upadłych (2009)

Sukces filmu na tych dwóch rynkach może świadczyć o tym, iż również w amerykańskich kinach film, Transformers: Zemsta upadłych zarobi dużo pieniędzy.

Na pozycji drugiej w rankingu Box Office Świat uplasował się film Terminator: Ocalenie, który o wiele lepiej radzi sobie na rynku europejskim i azjatyckim niż amerykańskim. W ten weekend obraz McG zarobił 18,4 mln $, a jego łączne przychody wynoszą nieco ponad 200 mln $.

Podium zamyka film Kac Vegas, którego łączne wpływy wynoszą 30,4 mln $. Obraz ten ma szanse jeszcze więcej a to ze względu na fakt, iż jest wyświetlany w niezbyt dużej ilości krajów.

Kolejne dwa miejsca zajmują filmy: Noc w muzeum 2 (10,4 mln $ z weekendu i łączne wpływy na poziomie 192,5 mln $) oraz Narzeczony mimo woli (z zarobkiem w weekend w wysokości 10 mln $).

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…