Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

The Philanthropist - nowa produkcja od NBC 1

Filantrop to serial nakręcony z rozmachem. Filmowano go w RPA, Mozambiku i Czechach. W rolach głównych James Purefoy (Rzym, Resident Evil), Lindy Booth (4400), Michael Kenneth Williams (Prawo ulicy). produkcja ta liczyć będzie osiem odcinków.

Główny bohater, to seksowny miliarder, który kocha pieniądze, kobiety i władzę. Jednak mężczyzną targają tragiczne wspomnienia z przeszłości.

Teddy, wspomina powódź w Nigerii i młodego chłopca, którego tam uratował. Jako, że główny bohater posiada spontaniczną naturę, szybko decyduje aby przeobrazić swoją pasję, władzę i pieniądze na korzyść pomagania potrzebującym. Zagrożenie i ryzyko utraty życia to jedyny sposób, aby Teddy poczuł się prawdziwie żywy. Jest gotów zrobić wszystko aby osiągnąć cel i podtrzymywać wysoki poziom adrenaliny. Teddy wykorzystuje swoje umiejętności do robienia interesów, jak choćby dobijając targów z handlarzami narkotyków.

Jednak te działania to nie tylko chęć pomocy innym. Teddy pragnie oczyścić swoją duszę aby wygonić z niej demony, które nawiedzają go od czasu kiedy zmarł jego synek i bohater stracił wszystko co prawdziwie kochał.

ZAPOWIEDZI:


Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…