"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tom Cruise dalej z Raimim 0

Pamiętacie naszą informacje odnośnie Toma Cruise i Sama Raimi'ego, którzy wyrazili zainteresowanie adaptacją komiksu pt. Sleeper autorstwa Eda Brubakera? Po prawie roku od pierwszych informacjach na ten temat wydawało się, że projekt jest już martwy. Jednak stacja MTV przeprowadziła wywiad z autorem komiksu, który potwierdził, iż obaj filmowcy dalej chcą nakręcić film.

Kadr z komiksu pt. Sleeper

Dzięki temu wiadomo nieco więcej na temat tego, co się dzieje w tym temacie. Po pierwsze wiadomo, iż na razie powstaje jedynie szkic scenariusza, nad którym pracuje już któryś z kolei scenarzysta (Brubaker narzeka przede wszystkim, iż w Hollywood nad jednym projektem "pracuje milion różnych scenarzystów"). Potwierdził również, iż nadal projektem interesuje się Sam Raimi (poprzez swoje studio Ghost House Pictures) oraz Tom Cruise.

Jedyny problem związany z realizacją Sleepera to fakt zbliżonej fabuły do najnowszego Star Treka. W fabule komiksu również pojawia się czarna dziura, którą wykorzystują czarne charaktery do przeniesienia się w czasie, aby móc zapobiec pewnym istotnym wydarzeniom. A jako, że Star Trek spodobał się widzom nie należy oczekiwać szybkiej ekranizacji komiksu.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…