Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Klipy promocyjne z Mad Men 3 0

Mad Men to dramat przedstawiający jedną z najbardziej prestiżowych nowojorskich agencji reklamowych na początku lat 60’. Opowieść skupia się na Donie Draperze (Jon Hamm), jednym z najbardziej tajemniczych, ale także niezwykle utalentowanym pracowniku agencji.

Nazwa "Mad Men" pochodzi o ulicy, na której mieściły się agencje reklamowe w Nowym Jorku – Madison Avenue. Stąd pracownicy tych korporacji nazywani byli w skrócie Mad Men (z ang. szaleni,obłąkani).

Produkcja dwukrotnie zdobyła Złotego Globa za Najlepszy serial telewizyjny. A Jon Hamm został uhonorowany Złotym Globem za Najlepszego aktora w serialu. Oprócz tego, Mad Men zdobył nagrodę za Najlepszy nowy serial od Writers Guild of America (Gildia Scennarzystów Amerykańskich).

Stacja AMC rozpocznie nadawanie trzeciej serii od 16 września br. Ponownie, sezon będzie liczył 13 odcinków.

ZAPOWIEDZI

ROMANCE

DRAMA

COMEDY

ACTION

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…