Zak Penn mówi o ciągłości The Avengers 0

Zak Penn już od dawna kojarzony jest z ekranizacją komiksów Marvel, Avengers, ale dopiero teraz zaczyna, choćby tylko zdawkowo, wypowiadać się na temat tej produkcji.

Zak Penn

Ostatnio, podczas Los Angeles Film Festival, scenarzysta wypowiedział się na temat największego problemu w całym projekcie – ciągłości.

Penn pracował wcześniej przy filmie X-Men: Ostatni bastion i już wtedy chciał dołączyć do niego innych bohaterów komiksowych, ale nie wydało na to zgody studio FOX. Jednak Marvel wykazuje się w tej gestii zupełnie innym podejściem, co widać po fakcie, że filmy takie jak Iron Man, Thor czy Captain America: Pierwsze starcie wejdą do kin przed planowaną premierą Avengers.

Dlatego też należy się spodziewać, że ten ostatni film będzie efektywnie wielką produkcją typu crossover, a więc taką, w której spotkają się bohaterowie innych, oddzielnych produkcji.

W chwili obecnej twórcy filmu mają zamiar spotkać się i przedyskutować losy wszystkich postaci tak, aby mogły one spotkać się ze sobą w ramach jednej wielkiej logicznej ciągłości.

Pomysł z pewnością ciekawy, miejmy tylko nadzieję, że twórcom uda się to wszystko poskładać w taki sposób, aby pozostało to zrozumiałe dla widza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…