Po prostu Majka następczynią Brzyduli 0

Opowiadać będzie o losach 20-letniej studentki z Krakowa. Serial na początku przyszłego roku zastąpi na antenie stacji Brzydulę.

Tomasz Ciachorowski

Po prostu Majka to adaptacja jednej z wenezuelskich telenowel. Polska wersja różnić się będzie jednak od latynoskiego oryginału. Główną bohaterką serialu będzie tytułowa Majka, 20-letnia studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, która walczy o wyjazd na stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji.

Niespodziewana ciąża krzyżuje jednak jej plany i zmuszona sytuacją finansową Majka zaczyna szukać pracy. Trafia do firmy 33-letniego architekta Michała, w którym się zakochuje. Sytuację komplikuje jednak fakt, że wybranek Majki jest żonaty z piękną i wyrachowaną Aleksandrą.

W role Majki i Michała wcielają się Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski. W telenoweli grają też m.in. Weronika Rosati, Marieta Żukowska, Ewa Kaim, Anna Tomaszewska, Jakub Bohosiewicz, Andrzej Deskur i Tadeusz Huk. Serial reżyseruje Jarosław Banaszak, a jego scenariusz do niego pisze ośmioosobowy zespół scenarzystów pod kierownictwem Iwony Strzałki i opieką literacką Doroty Mierzejewskiej.

Telenowela przewidziana jest na 190 odcinków trwających po 25 minut. "Po prostu Majka" ma pojawić się na antenie TVN na początku przyszłego roku. Serial będzie emitowany w paśmie zajmowanym obecnie przez "Brzydulę" (od poniedziałku do piątku o 17.55).

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…