"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Producent o Flash Forward 0

Marc Guggenheim to jeden z producentów serialu Flash Forward, który już 24 września br. będzie miał swoją premierę w stacji ABC. Serial ma być godnym następcą Zagubionych a co za tym idzie wywołuje sporo emocji zarówno wśród mediów jak i widzów. Dla wszystkich, których ciekawi serial mamy kilka nowych informacji. Zapraszamy do przeczytania.

Zdjęcie promujące serial Flash Forward (2009)

Flash Forward to telewizyjna adaptacja powieści autorstwa Roberta J. Sawyera pod tym samym tytułem. Akcja zaczyna się w momencie, w którym wszyscy ludzie tracą przytomność. Wówczas wszyscy doświadczają niepokojącej wizji przeszłości i tego, co wydarzy się za pewien okres czasu. Agent FBI Mark Branford postanawia rozwikłać tajemnicę przyszłości i przyczyny utraty świadomości.

Poniżej nowe informacje na temat serialu:

  • Jedna z głównych zmian serialu w stosunku do książki to sposób pokazania tego jak ludzie mają wizję przyszłości.
  • Zmieniono również fakt, iż w powieści wizja dotyczyła przyszłości za 21 lat a w serialu za pół roku. Chodzi o to, aby serial był bardziej emocjonujący i żeby atmosfera zbliżającej się niepokojącej wizji tego, co może się stać rozbudzała wyobraźnie widzów.
  • Według Guggenheima istnieje ogromna szansa na to, iż serial utrzyma świetny poziom nawet w kolejnych sezonach.
  • Twórcy serialu mają pomysł, który można byłoby realizować przez 7 lat. Minimalny okres, w którym wszystko byłoby dobrze wyjaśnione to z kolei 3 sezony.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…