Producent o Flash Forward

Zdjęcie promujące serial Flash Forward (2009)

Marc Guggenheim to jeden z producentów serialu Flash Forward, który już 24 września br. będzie miał swoją premierę w stacji ABC. Serial ma być godnym następcą Zagubionych a co za tym idzie wywołuje sporo emocji zarówno wśród mediów jak i widzów. Dla wszystkich, których ciekawi serial mamy kilka nowych informacji. Zapraszamy do przeczytania.

Flash Forward to telewizyjna adaptacja powieści autorstwa Roberta J. Sawyera pod tym samym tytułem. Akcja zaczyna się w momencie, w którym wszyscy ludzie tracą przytomność. Wówczas wszyscy doświadczają niepokojącej wizji przeszłości i tego, co wydarzy się za pewien okres czasu. Agent FBI Mark Branford postanawia rozwikłać tajemnicę przyszłości i przyczyny utraty świadomości.

Poniżej nowe informacje na temat serialu:

  • Jedna z głównych zmian serialu w stosunku do książki to sposób pokazania tego jak ludzie mają wizję przyszłości.
  • Zmieniono również fakt, iż w powieści wizja dotyczyła przyszłości za 21 lat a w serialu za pół roku. Chodzi o to, aby serial był bardziej emocjonujący i żeby atmosfera zbliżającej się niepokojącej wizji tego, co może się stać rozbudzała wyobraźnie widzów.
  • Według Guggenheima istnieje ogromna szansa na to, iż serial utrzyma świetny poziom nawet w kolejnych sezonach.
  • Twórcy serialu mają pomysł, który można byłoby realizować przez 7 lat. Minimalny okres, w którym wszystko byłoby dobrze wyjaśnione to z kolei 3 sezony.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux