Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Gwiezdne Wojny i Harry Potter na żywo 0

Z okazji dnia patronów miasta Poznań, Piotra i Pawła, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej zagrała muzykę Johna Williamsa z takich filmów jak Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja,Superman, Harry Potter i Kamień Filozoficzny oraz Poszukiwacze zaginionej Arki.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KONCERTU PONIŻEJ.

Na koncert, który odbył się nad jeziorem Malta przybyło ponad tysiąc osób. Mimo ulewy widownia słuchała Orkiestry Filharmonii Poznańskiej do samego końca. Całe wydarzenie trwało ponad godzinę. W trakcie grania utworów z Gwiezdnych wojen po scenie oraz w jej obrębie spacerowały osoby przebrane za postaci z gwiezdnej sagi. Można było zobaczyć Lorda Vadera, rycerzy Jedi oraz członków Legionu 501 w roli żołnierzy Imperium.SUPERMAN

WSTĘP O JOHNIE WILLIAMSIE

MARSZ IMPERIALNY

UWERTURA DO GWIEZDNYCH WOJEN

MUZYKA DO GWIEZDNYCH WOJEN CZ.3 i 4


HARRY POTTER CZ.1

HARRY POTTER CZ.2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…