widoczny tu i tam. hasam.

Ruszają zdjęcia do Rysia 0

Pierwszy klaps, do jednej z najgłośniejszych produkcji tego roku – „Ryś” strzeli już w poniedziałek. Zdjęcia będą kręcone początkowo na Suwlaszczyźnie, a dokładniej nad jeziorem Wigry, na wiadukcie w Stańczykach i w małej miejscowości Jeleniewo – poinformowała dla PAP’u Roma Hulewicz, która jest producentką filmu.

Zdjęcia zaczynamy na Suwalszczyźnie ze względów technicznych. Póki to możliwe, chcemy skorzystać z dobrej – powiedziała Roma Hulewicz dla dziennikarzy.

Kadr z filmu Miś 1981Kadr z filmu Miś 1981

W samych Suwałkach, największym mieście Suwalszczyzny, będą kręcone sceny m.in. na przejeździe kolejowym i na komendzie głównej policji. Następnie cała ekipa przejedzie parę kilometrów nad jezioro Wigry, później do Jeleniewa i na Stańczyki.

Dokładne daty zdjęć do poszczególnych nie są znane, gdyż ekipa wszystko trzyma w tajemnicy, aby nikt im nie przeszkadzał. Wiadomo jednak, że kręcenie na Suwalszczyźnie potrwa około tygodnia. Na planie zatrudniona jest także ochrona, aby ekipa spokojnie pracowała w razie gdyby ktoś się dowiedział o kręceniu scen w danym miejscu.

Więcej o Rysiu pisaliśmy: <a href=http://fdb.pl/w760,Nie,b%C4%99dzie, title= Nie będzie 'Misia 2'><a href=http://fdb.pl/w760,Nie,b%C4%99dzie, title= Nie będzie 'Misia 2'>Nie będzie 'Misia 2<a href=http://fdb.pl/w760,Nie,b%C4%99dzie, title= Nie będzie 'Misia 2'>' ; <a href=http://fdb.pl/w446,Powraca,Mi%C5%9B.html title=Powraca Miś><a href=http://fdb.pl/w446,Powraca,Mi%C5%9B.html title=Powraca Miś>Powraca Miś<a href=http://fdb.pl/w446,Powraca,Mi%C5%9B.html title=Powraca Miś>; <a href=http://fdb.pl/w689,Nadchodzi,Mi%C5%9B.html title=Nadchodzi Miś><a href=http://fdb.pl/w689,Nadchodzi,Mi%C5%9B.html title=Nadchodzi Miś>Nadchodzi Miś<a href=http://fdb.pl/w689,Nadchodzi,Mi%C5%9B.html title=Nadchodzi Miś>.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…