Say hello to my little friend ;>

Pierwsze zapowiedzi Kick-Ass na Comic-Con 0

Ogłoszono, że pierwsza oficjalna zapowiedź Kick-Ass odbędzie się podczas Comic-Con w San Diego, 23 lipca wieczorem. Jest to największa niestudyjna adaptacja komiksu jaka kiedykolwiek powstała.

Kick-Ass

Powyżej widzicie również nowe zdjęcie promocyjne przedstawiające Chloë Grace Moretz w roli Mindy Macready, znanej również jako Hit Girl.

Film oparto na komiksie należącym do Marvela. Napisał go Mark Millar, a rysunkami zajął się John Romita Jr. Historia koncentruje się na Dave’ie Lizewskim, przeciętnym chłopcu uczącym się w liceum. Postanawia zostać superbohaterem, pomimo że nie posiada nawet żadnych umiejętności sportowych. Sprawa się komplikuje gdy trafia pomiędzy prawdziwych ‘złych gości’ z prawdziwą bronią. Aaron Johnson kreuje tytułową postać, podczas gdy Lyndsy Fonseca wciela się postać dziewczyny, w której się szaleńczo zakochał. Nicolas Cage to ex-gliniarzy, którego jedynym celem jest pokonanie groźnego dilera narkotykowego. Szkoli również swoją córkę (Chloë Grace Moretz) na zawodową zabójczynię.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…