"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rodriguez gwiazdą Transformers 3? 0

Mimo, iż Michael Bay nie jest do końca przekonany, aby nakręcić trzecią część z serii Transformers to ostatnio mamy wysyp nowych informacji na temat kolejnego sequela. Najnowsza plotka głosi, iż w Transformers 3 ważniejszą rolę dostanie, Ramon Rodriguez, którego postać Leo Spitza wśród widzów wywoływała mieszana uczucia.

Ramon Rodriquez w filmie Transformers: Zemsta upadłych (2009)

Jeden z amerykańskich, tabloidów napisał, iż w nowym sequelu scenarzyści będą chcieli położyć nacisk na nowe postacie, które miałyby mieć ważniejszą rolę niż same uzupełnianie Sama Witwicky i Mikaeli Banes. Spekuluje się, iż spore zamieszanie mogłaby wywołać postać Leo Spitza, którego poznaliśmy jako "przyjaciela" Sama z uczelni.

Wszystko wydaje się być jedynie niesprawdzonymi pogłoskami, bowiem trudno sobie wyobrazić ażeby ktoś inny niż Shia LaBeouf występował w głównej roli. Wpierw przydałoby się oficjalne potwierdzenie nakręcenia trzeciej części filmu.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

myszka_224

to super już nie mogę doczekać się trzeciej części filmu

myszka_224

to świetnie bardzo mnie to cieszy już nie mogę doczekać się trzeciej części filmu

Adam_Siennica

No i zagra. To nius z lipca 2009, wszystko dawno już ustalone i zdjęcia niedługo rozpoczynają ;)

myszka_224

nie potrafię sobie wyobrazić trzeciej części transformers bez głównego bochatera z dwujki czyli Sama i aktora, który go gra. Świetnie grał w poprzednich cześciach i w tej napewno świetnie wypadnie. Jest świetmym aktorem i postać Sama trż do niego pasuje. W GŁÓWNEJ ROLI POWINIEN ZAGRAĆ SHIA LABEOUF a w filmie SAM

Proszę czekać…