Say hello to my little friend ;>

Zwiastun: Natalie Portman i dwóch braci 0

Pojawił się pierwszy zwiastun do Brothers, amerykańskiego remaku uznanego duńskiego dramatu o tym samym tytule. Oryginał wyreżyserowała Susanne Bier.

Kadr z duńskiego filmu BRacia (2004)

Jest to opowieść o pewnej skomplikowanej rodzinie. Sam (Tobey Maguire) przebywa na misji wojskowej w Afganistanie. Wkrótce omyłkowo zostaje uznany za zmarłego. Jego żoną (Natalie Portman) i dwójką dzieci zaczyna opiekować się jego brat, Tommy (Jake Gyllenhaal). Życie rodziny zostaje jeszcze bardziej zrujnowane, gdy niespodziewanie do domu powraca Sam…

Reżyserem dramatu jest Jim Sheridan (Bokser, W imię ojca), a scenariusz napisał Anders Thomas Jensen, który pracował również nad historią Braci.

Amerykańska premiera odbędzie się 12 grudnia 2009 r.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Czechu

No niestety zwiastun już pokazał chyba wszystko, a mógł być niezły film:)

Ronaldinho

Po zwiastunie wiadomo jak się potoczy 90% filmu, ale też widać, że będzie się dobrze oglądało. No i wreszcie Tobey Maguire w jakiejś wymagającej roli będzie mógł się wykazać.

Quagmire

12 grudnia? Więc idzie na Oscary, zobaczymy jak wyjdzie…szkoda, że właśnie w ten sposób Maguire nie zagrał opętanego Parkera, odpoczynek od Spider-Mana na pewno dobrze mu zrobi, bo w 3 było widać zmęczenie aktorskiego materiału, no i ta Natalie…czekam na grudzień

Proszę czekać…