Krwawe zdjęcia z Oszukać Przeznaczenie 4 0

Pojawiły się nowe zdjęcia z filmu Oszukać Przeznaczenie 4 – 3D. Film w reżyserii Davida R. Ellisa ma mieć premierę w Stanach w sierpniu, a w Polsce zobaczymy go 4 września tego roku.

Oszukać Przeznaczenie 4

Czy czwarta część w 3-D okaże się sukcesem? Jak uważacie?

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śedzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa – cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W najwyższym pośpiechu ucieka ze stadionu, zabierając ze sobą 12 innych osób. Lecz śmierć powraca, by dokończyć dzieła – ocaleni giną kolejno w najbardziej nieprawdopodobnych wypadkach.

Oszukać Przeznaczenie 4Oszukać Przeznaczenie 4

Oszukać Przeznaczenie 4Oszukać Przeznaczenie 4

Oszukać Przeznaczenie 4Oszukać Przeznaczenie 4

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trophy

Hehe. Rzeczywiście słabe te fotki. Od czasu trzeciej części ta seria spada na dno. W ogóle czuję, że wyrosłam z tych filmów. Kiedyś podobało mi się "Oszukać przeznaczenie", a teraz już z każdym seansem coraz mnie, ale i tak mam sentyment do "jedynki".

Elros

taa wychodzące z ekranu elementy betonu i drutu.. no super; zwłaszcza jak coś takiego przytrafia się bohaterom filmu w sali kinowej.. pewnie zabawa będzie, więc trzeba na to iść.

Czechu

A ja coś czuję, że film nie będzie słabiutki. Pewnie można będzie zobaczyć ciekawe efekty (to jedyne co może uratować tą produkcje), ale osobiście nie wybiorę się na seans:)

wendeta

z pewnością wybiorę się do kina na 3D i napewno będzie mega wypas efekt !!!

Proszę czekać…